Skontaktuj się z RMB w sprawie odzysku metali i odpadów specjalnych w Brescii.

Włoski język angielski Francuski Niemiecki Polskie
pobierz autoryzacje
 


RMB S.p.A.
Via Montecanale, 25080 Polpenazze del Garda - Brescia
T. 0365.674213

DANE FIRMYI
REA Brescia 257290
Kapitał zakładowy € 50.000.000,00 i.v.
P.IVA 00617120985
C.F. 01284230172

KONTAKTY




  * Oświadczam, że zapoznałem się z polityka prywatności
* wymagane pola

DYREKTOR TECHNICZNY

Ing. Francesco Fiorini: francesco.fiorini@rmbspa.com



KOORDYNACJA HANDLOWA

Erika Goffi
Andrea Goffi
Diego Rizzo



SEKRETARIAT DYREKCJI

Barbara Carolfi: barbara.carolfi@rmbspa.com



DZIAŁ PERSONALNY

risorseumane@rmbspa.com



HANDLOWY FRONT OFFICE

Włochy, Tarin Zagati: tarin.zagati@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 349 561 4177

Włochy, Luca Zanaglio: luca.zanaglio@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 348 476 1218

Włochy, Giuseppe Cristofolini: giuseppe.cristofolini@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 335 631 8325

Włochy, Giovanni Fieschi: giovanni.fieschi@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 342 852 6861

Włochy, Leonardo Bonfanti: leonardo.bonfanti@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 340 783 6434

Zagranica, Tania Marangoni: tania.marangoni@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 349 704 8855

Zagranica, Lars Wicke: lars.wicke@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 351 231 4309

Zagranica, Sofia Butac: sofia.butac@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 329 928 6091

Zagranica, Alessandro Amadei: alessandro.amadei@rmbspa.com – Tel. Kom. +39 366 156 7184





HANDLOWE BACK OFFICE

Odzysk/Unieszkodliwianie Odpadów: commerciale@rmbspa.com

Kupno odpadów/MPS: acquisti@rmbspa.com

Sprzedaż odpadów/MPS: vendite@rmbspa.com

Umowy zagraniczne: estero@rmbspa.com



BIURO LOGISTYCZNE

Rezerwacja usług Włochy: prenotazioni@rmbspa.com

Rezerwacja usług Zagran: logistics.intl@rmbspa.com

Biuro ważenia: logistica@rmbspa.com



BIURO PRZETARGOWE

Przetargi i zamówienia appalti@rmbspa.com



BIURO ADMINISTRACYJNE

Dostawcy: fornitori@rmbspa.com

Klienci: clienti@rmbspa.com



INSTALACJE PRODUKCYJNE

przegubowe instalacje technologiczne do separacji różnych frakcji metali

(żelaznych i nieżelaznych) oraz waloryzacji przyjmowanych odpadów.

MATERIAŁY

odzyskiwanie i recykling odpadów, w szczególności metali:

podstawowa działalność RMB od ponad 30 lat.

RMB I
ŚRODOWISKO

RMB jest wpisana na Białą Listę jako firma cnotliwa dzięki Zintegrowanemu Systemowi Jakości, Kodeksowi Etycznemu, przyjęciu modelu Organizacji, Zarządzania i Kontroli Dekretu ustawodawczego 231/2001.

linkedin facebook